DLACZEGO W ANDRZEJKI WARTO ZOBACZYĆ „ICH CZWORO. REALITY SHOW”

Żona profesora Jerzego (Patryk Kulik), Anna (Alina Czyżewska) zgłasza swoją rodzinę do telewizyjnego reality show – igra z losem?

Ich czworo. Reality show w reżyserii Julii Mark, to pierwszy nowy tytuł, tego sezonu. Przeznaczony dla widzów dorosłych, wykorzystujący anegdotę zapisaną w klasycznej tragifarsie autorstwa Gabrieli Zapolskiej, spektakl opowiada historię Anny (Alina Czyżewska), matki Lili (Zosia Kubacka/Agatka Kampka) i żony Jerzego (Patryk Kulik). Kobieta zgłasza swoją rodzinę do reality show o wiele mówiącym tytule Głupi Ludzie z nadzieją, że naprawi tym swój związek. Dzieje się jednak inaczej, bo producenci programu zamiast zapewnić stabilizację, decydują się na stworzenie okazji do zdrad, ujawniają skrywane pasje i namiętności.

Choć w spektaklu nie ma wróżb, lub zabaw mających na celu przewidzenie życia uczuciowego, czy potwierdzenie słuszności obranej drogi ku szczęściu, to podobnie jak ta tradycja, wątki podejmowane w Ich czworo. Reality show wywodzą się z głęboko ukrytych, w każdym z nas, niepokojów dotyczących znalezienia sposobów na udane życie.

Na spektakl zapraszamy:
30. listopada (czwartek), godz. 19.00, bilety online
1. grudnia (piątek), godz. 19.00, bilety online
2. grudnia (sobota), godz. 19.00, bilety online