Najmrodzki – premiera!

„Zdzisław Najmrodzki lokalny bochater” powiedziało kiedyś miasto 😉 Wysłuchaliśmy i powstał spektakl o Zdzisławie Najmrodzkim. Dziękujemy za olbrzymie zainteresowanie tym tytułem. Zapraszamy w styczniu!

Opinie z Facebooka:

„Na szybko, na gorąco – świetna gliwicka epopeja (trudno nazwać to inaczej przez czas trwania ;)) o Najmrodzkim. Stylowo to połączenie Quentina Tarantino z Guy’em Ritchie oraz szczyptą sam nie wiem, humoru Lesliego Nielsena? Ogląda się naprawdę wyśmienicie, a elementy humorystyczne świetnie współgrają w całości i rozbawiają widzów. I ta gra aktorska <3 Wiadomo, że Najmrodzki jest głównym bohaterem, mamy go w spektkalu najwięcej i jego postać jest fenomenalna, ale muszę przyznać, że naprawdę wszystkie postaci poboczne są równie fantastycznie odegrane, nawet te bardzo epizodyczne. Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!” (Tomek Sknadaj, Teraz Teatr, Leniwiec teatralny – blog)

„Na gorąco mogę napisać tylko, że zespół Teatr Miejski w Gliwicach odniósł kolejny wielki sukces! 👏 Wątków i aspektów było tak dużo, że gdybym miał o nich wszystkich coś napisać, to zajęłoby mi to zapewne ponad godzinę, a treść wyszłaby tak długa, że mało kto by to przeczytał 😉 A więc krótko: bardzo dziękuję i serdecznie gratuluję! :)” (Krzysztof Kranz)

„Andrzejki w teatrze. 210 minut, ale wartooo” (Magda Mikrut-Majeranek, Dziennik Teatralny)

Pamiętajcie spektakl jest długi to ponad trzy i pół godziny, w tym dwie przerwy. Działa już kawiarnia, więc pomiędzy aktami można się posilić.

Kolejne prezentacje: 17, 18, 19, 20 stycznia, kup bilet