Seniorzy w Ruinach Teatru Victoria

W poniedziałek,  8 lipca,  po raz ostatni w mijającym sezonie seniorzy zwiedzili „Teatr od kuchni”. O losach Ruin Teatru Victoria opowiedziała pani Halina Staruszkiewicz, przewodniczka gliwickiego PTTK. Z kolejnym  cyklem „Teatru od kuchni” wracamy z początkiem nowego sezonu – rozpoczniemy 9 września spotkaniem pod hasłem „Wizyta u garderobianej”. Bilety będą w sprzedaży już od początku września.  Wszystkim uczestnikom życzymy słonecznego lata. Do zobaczenia po w Teatrze Miejskim po wakacjach!

TEATR OD KUCHNI – wprowadzenie:

Dlaczego należy przydepnąć scenariusz, który właśnie spadł na ziemię? Co skrywa orkiestron? Czy można do teatru przynieść pawie pióro? Kogo najczęściej wzywa inspicjent?  Te i inne teatralne sekrety odsłaniamy przed seniorami w Teatrze Miejskim w Gliwicach w ramach cyklu Teatr od kuchni – seniorzy zwiedzają teatr. Nieśpiesznie, w doborowym towarzystwie i jeszcze lepszym humorze odkrywamy tajemnice Teatru Miejskiego w Gliwicach. Podczas spacerów macie jedyną w swoim rodzaju okazję przyjrzeć się bliżej zakamarkom teatru, do których rzadko zaglądają widzowie. Na deser – wspólna kawa i pyszne ciasto w teatralnym bistro.

Pozdrawiam,

Sandra Staletowicz – autorka i pomysłodawczyni cyklu
Edukator Teatru Miejskiego w Gliwicach

Jeśli macie pytania, sugestie oraz komentarze na temat naszych spektakli i projektów prosimy o kontakt na: bow@teatr.gliwice.pl