Otwarcie kasy w kinie Bajka

Drodzy Widzowie,
we wtorek, 2 czerwca 2020 o 10.00 ponownie otwieramy kasę Teatru Miejskiego zlokalizowaną w kinie Bajka, ul. Dolnych Wałów 3.

Godziny pracy kasy:
wtorek – piątek godz. 10.00 – 18.00
(w weekendy nieczynne)

Mimo trwającego ograniczenia działalności teatrów i kin chcemy już zwracać Państwu pieniądze za zakupione w kasach teatru i kina bilety na wszystkie odwołane przez nas, ze względu na epidemię, spektakle, seanse kinowe i inne wydarzenia. Zwroty za niewykorzystane bilety będę przyjmowane tylko do końca grudnia 2020 r.
W celu dokonania zwrotu prosimy o okazanie w kasie biletu z paragonem lub bez paragonu.

BILETY GRUPOWE:
Przed udaniem się do kasy, w celu uzyskania zwrotu pieniędzy za zakupione bilety grupowe, bardzo prosimy o skontaktowanie się z naszym kasjerem tel. 32 231 56 99. Procedura zwrotu biletów grupowych jest czasochłonna, dlatego chcemy aby uniknęli Państwo przeciągającego się oczekiwania przy okienku kasowym. Nasza prośba w szczególności dotyczy zwrotów związanych z kinowymi cyklami edukacyjnymi: MAF i PIF PAF.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
Wszystkich Państwa obowiązują zasady związane z zapobieganiem epidemii, dlatego przed wejściem do kina prosimy o zasłonięcie odpowiednią maseczką ust i nosa oraz dezynfekcję dłoni lub założenie jednorazowych rękawiczek. Jednocześnie w holu kasowym mogą przebywać 4 osoby w odległości 1.5 metra.

WZNOWIENIE OFERTY WYDARZEŃ:
Informujemy również, że już w czerwcu, stopniowo, będziemy wznawiać część naszych wydarzeń. Namawiamy Państwa do zakupu biletów na wznowione pokazy przede wszystkim drogą online.
O kolejnych zmianach dotyczących Kina Amok i Teatru Miejskiego informujemy na bieżąco na naszych stronach internetowych.
Za utrudnienia przepraszamy.