Otwieramy nasze drzwi

Czy jesteś ciekawy, jak będzie wyglądać Twoja wizyta? Zastanawiasz się, jak zamówić bilety w czasach pandemii?

We wszystkich działaniach ściśle przestrzegamy wytycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczących ponownego otwierania instytucji kultury dla widzów.

▬▬

Jakie środki zostały podjęte, aby każdy mógł czuć się bezpiecznie w Teatrze?
Zapoznaj się z naszym Regulaminem przedsięwzięć organizowanych z udziałem publiczności przez Teatr Miejski w Gliwicach w czasie obowiązywania stanu epidemii.

Często Zadawane Pytania:

Ile biletów mogę kupić online?
W tej chwili możesz kupić jeden bilet w ramach jednego zamówienia. Bilety są imienne. Jeśli chcesz kupić bilet dla osoby z tego samego gospodarstwa domowego, musisz zrealizować kolejne zamówienie, wpisując dane osoby towarzyszącej.

Czy mogę kupić bilet w kasie?
Tak, ale wyłącznie w kasie kina Bajka (ul. Dolnych Wałów 3). Kasa w budynku przy ulicy Nowy Świat jest nieczynna do odwołania.
Preferowany jest bezgotówkowy zakup biletów przy użyciu karty płatniczej. Zostaniesz poproszony o podanie danych kontaktowych oraz podpisanie oświadczenia o stanie zdrowia.
Jeśli zakupisz bilety dla osoby towarzyszącej, zostaniesz poproszony o jej dane kontaktowe, wręczymy Ci także druk oświadczenia dla osoby towarzyszącej. Wraz z kasjerem ustalisz formę przekazania oświadczenia podpisanego przez osobę towarzyszącą.

Kupiłem/am bilet, ale w dniu wydarzenia mam problemy ze zdrowiem lub mój współlokator ma gorączkę. Co powinienem/powinnam zrobić?
Jeśli w dniu wydarzenia Ty lub mieszkająca z Tobą osoba odczuwacie takie dolegliwości, jak przeziębienie, katar, ból gardła, łagodny kaszel lub wzrost temperatury, powiadom nas o tym, wysyłając e-maila na adres bow@teatr.gliwice.pl. Zostań w domu!

Czy muszę nosić maseczkę ochronną w teatrze?
Tak. Każdy z Uczestników jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres przebywania na terenie Teatru (przed, w trakcie oraz po zakończeniu wydarzenia kulturalnego).
Posiadanie w/w środków ochronnych będzie kontrolowane na etapie wejścia do budynku Teatru przez pracowników Biura Obsługi Widza. W przypadku nieposiadania przez Uczestnika środków ochrony osobistej pracownicy Teatru pokierują go do punktu sprzedaży gdzie będzie je mógł nabyć w cenie 5 zł za komplet. W przypadku odmowy przez Uczestnika użycia środków ochrony osobistej w Teatrze Uczestnik zostanie poproszony o opuszczenie Teatru lub nie zostanie do niego wpuszczony mimo posiadanego biletu wstępu.

Gdzie mogę usiąść na widowni?
Możesz zająć wyłącznie miejsce wskazane na bilecie.

Kiedy zostanie otwarte główne wejście?
Główne wejście będzie otwarte na 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu/wydarzenia/.

Czy kawiarnia będzie otwarta?
Nie, ale na salę możesz zabrać butelkę wody. Na terenie Teatru obowiązuje zakaz spożywania posiłków.

Czy mogę skorzystać z toalety?
Tak, jednak ilość osób przebywających w toaletach jest ograniczona: jednorazowo w pomieszczeniu toalety damskiej mogą przebywać 4 osoby, toalety męskiej – 2 osoby. W przypadku kolejki do toalet Widzowie muszą zachować obowiązujący odstęp.

Czy szatnia jest otwarta?
Nie, ale możesz zabrać nakrycie wierzchnie do sali i położyć go na fotelu obok.