Jak będzie wyglądać Twoja wizyta?

Zastanawiasz się, jak będzie wyglądać Twoja wizyta w teatrze i jak zamówić bilety w czasach pandemii?

We wszystkich działaniach ściśle przestrzegamy wytycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczących ponownego otwierania instytucji kultury dla widzów.

▬▬

Jakie środki zostały podjęte, aby każdy mógł czuć się bezpiecznie w Teatrze?
Zapoznaj się z naszym Regulaminem przedsięwzięć organizowanych z udziałem publiczności przez Teatr Miejski w Gliwicach w czasie obowiązywania stanu epidemii.

Często Zadawane Pytania:

Czy mogę kupić już bilety?
Nasze kasy są nieczynne do 17 stycznia, ale możliwe jest już telefoniczne i mailowe rezerwowanie biletów. W tym celu skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Widzów  (tel. 32 230 49 68, e-mail
bow@teatr.gliwice.pl).

Kupiłem/am bilet, ale w dniu wydarzenia mam problemy ze zdrowiem lub mój współlokator ma gorączkę. Co powinienem/powinnam zrobić?
Jeśli w dniu wydarzenia Ty lub mieszkająca z Tobą osoba odczuwacie takie dolegliwości, jak przeziębienie, katar, ból gardła, łagodny kaszel lub wzrost temperatury, powiadom nas o tym, wysyłając e-maila na adres bow@teatr.gliwice.pl. Zostań w domu!

Czy muszę nosić maseczkę ochronną w teatrze?
Tak. Każdy z Uczestników jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa maseczką  przez cały okres przebywania na terenie Teatru (przed, w trakcie oraz po zakończeniu wydarzenia kulturalnego).
Posiadanie w/w środków ochronnych będzie kontrolowane na etapie wejścia do budynku Teatru przez pracowników Biura Obsługi Widza. W przypadku nieposiadania przez Uczestnika środków ochrony osobistej pracownicy Teatru pokierują go do punktu sprzedaży gdzie będzie je mógł nabyć w cenie 5 zł za komplet. W przypadku odmowy przez Uczestnika użycia środków ochrony osobistej w Teatrze Uczestnik zostanie poproszony o opuszczenie Teatru lub nie zostanie do niego wpuszczony mimo posiadanego biletu wstępu.

Gdzie mogę usiąść na widowni?
Możesz zająć wyłącznie miejsce wskazane na bilecie. W przypadku Małej Sceny miejsca wskazują pracownicy obsługi widowni.

Kiedy zostanie otwarte główne wejście?
Główne wejście będzie otwarte na 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu/wydarzenia/.

Czy kawiarnia będzie otwarta?
Nie, ale na salę możesz zabrać butelkę wody. Na terenie Teatru obowiązuje zakaz spożywania posiłków.

Czy mogę skorzystać z toalety?
Tak, jednak ilość osób przebywających w toaletach jest ograniczona: jednorazowo w pomieszczeniu toalety damskiej mogą przebywać 4 osoby, toalety męskiej – 2 osoby. W przypadku kolejki do toalet Widzowie muszą zachować obowiązujący odstęp.

Czy szatnia jest otwarta?
Nie, ale możesz zabrać nakrycie wierzchnie do sali i położyć go na fotelu obok.