Mamo! Tato! Włącz teatr!

Teatr dla młodych widzów | online

 

Obraz zapowiadający spektakl online Mała Syerna.

Teatr Miejski w Gliwicach już wraca do pełnych obrotów. Od sierpnia w naszej siedzibie znów grane są spektakle i rozpoczęliśmy próby do kolejnych produkcji.
Pierwsze miesiące nowego sezonu to przede wszystkim duży ukłon w stronę młodych widzów. Mamy dla Was kilka propozycji, które już znacie, jak również dwa nowe tytuły – „Pod kolor” oraz „Przygody Tomka Sawyera”.

Nasz Teatr, oprócz bezpośrednich spotkań z widzami w siedzibie, cały czas przygotowuje także kolejne propozycje do obejrzenia w sieci. Na naszej stronie internetowej oraz kanale Youtube możecie znaleźć już trzy spektakle: „Mała Syrena”, „Tuwim dla dzieci”, „Pod kolor”. Wszystkie tytuły są uzupełnione o wersję w języku migowym.

Już dziś zapraszamy na naszą kolejną internetową premierę – „Chłopca z Gliwic”, który pojawi się w sieci już na początku września.

Pragnąc zapewnić w ten sposób nieodpłatny, dostęp do naszych spektakli, zapewniamy jak najwyższy poziom artystyczny nagrań. Projekt jest kontynuacją naszej strategii rozwoju widowni i edukacji teatralnej, w której wzmocnienie elektronicznych kanałów komunikacji daje nową możliwość zbudowania stałej relacji z widzami – powiedział dyrektor Teatru, Grzegorz Krawczyk.

▬▬

Dostęp do spektakli

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury