Już gramy! Przyjdźcie na rynek

30 sierpnia | 15:00

Zdjęcie gliwickiego rynku. Widok na ratusz.

Sezon już rozpoczęty, za nami pierwsze spektakle. Ale jednocześnie pragniemy spotkać się powakacyjnie z naszymi widzami.  Z tej okazji już w niedzielę, 30 sierpnia, od 15.00 zapraszamy Was na Rynek w Gliwicach. Będzie muzycznie, głośno, z przytupem.

Na przygotowanej plenerowej scenie Teatru wystąpi South Silesian Brass Band, wraz z rytmami rodem znad Missisipi. W ten sposób poczujecie przedsmak naszej nowej premiery – „Przygody Tomka Sawyera” w reż. Krzysztofa Materny. Spektakl familijny, muzyczny, z duużą dawką dobrego poczucia humoru.

W czasie naszego teatralnego koncertu usłyszycie również kilka piosenek ze spektaklu, w wykonaniu gliwickich aktorów. Gospodarzem niedzielnego spotkania będzie Jerzy Jan Połoński, dyrektor artystyczny Teatru Miejskiego w Gliwicach, który opowie Wam, co nie co, o planach repertuarowych oraz jak zapowiedział „przygotuje kilka niespodzianek” dla widzów.

Bądźcie z nami, dajcie się porwać jazzowo-blusowym standardom, weźcie udział w konkursach i spotkajcie się z naszą teatralną ekipą.

Widzimy się na Rynku! Do zobaczenia!