Praca – kasjer biletowy

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko kasjera biletowego.

Kasjer biletowy

Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Terminy: prosimy o przesłanie CV do dnia 16.10.2020

Wymagania:
– wykształcenie średnie lub wyższe
– mile widziane doświadczenie w posługiwaniu się kasą fiskalną i systemem sprzedaży biletów;
– bardzo dobra organizacja pracy;
– dokładność i systematyczność, samodzielność w działaniu;
– umiejętność pracy w zespole;
– opanowanie i umiejętność pracy pod presją czasu;
– otwartość oraz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
– dyspozycyjność do pracy również w weekendy

Zakres obowiązków (główne zadania):
– sprzedaż i rezerwacje biletów w Teatrze za pośrednictwem systemu sprzedaży i rezerwacji;
– udzielanie informacji o ofercie;
– tworzenie raportów;
– prowadzenie ewidencji rozliczeń

Oferujemy:
– umowę o pracę;
– opiekę i wsparcie merytoryczne w zakresie określonych działań;
– duże możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy specjalistycznej;
– pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole

CV należy wysłać na adres: bow@teatr.gliwice.pl

Informujemy, że do CV należy załączyć poniższe oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teatr Miejski w Gliwicach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO. ”

Teatr zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.