Bilet podarunkowy

Bilet podarunkowy do Teatru Miejskiego w Gliwicach. Najlepszy prezent na święta

Bądź kreatywny. Zamiast nietrafionych prezentów pod choinkę podaruj kawałek Teatru.

Teatr pod choinkę

Nie trać czasu na szukanie kolejnych, wyprzedażowych okazji, przecen i podejrzanych promocji. Myśląc o swoich bliskich, nie kojarz ich ze skarpetami, nowym zestawem garnków, szalików czy kapci. Zaskocz ich, podaruj odrobinę luksusu i przede wszystkim bądź oryginalny.

Specjalnie dla Tych, którzy myślą o świętach i prezentach nie banalnie, przygotowaliśmy nasze teatralne Bilety  Podarunkowe. To zaproszenie do świata dobrych emocji, wyobraźni, wzruszeń i jednocześnie kawałek dobrego teatru pod choinkę.

Solo lub w duecie

Nasze Bilety podarunkowe mają dwie wersje. Możecie wybrać wersję solową, dla wytrawnego widza, który lubi w teatrze skupić się, chłonąć i na chwilę oderwać się od wszystkiego i wszystkich. Ale zachęcamy, przede wszystkim, do teatralnych wizyt w duecie. Wtedy, we dwójkę  razem przeżywacie przygodę, dzielicie się wrażeniami a przede wszystkim wspólnie spędzacie czas. Decyzja należy do Was. Co kto lubi?

Są też tacy, którzy uwielbiają kupować nasze bilety podarunkowe w dużych ilościach, robiąc prezenty i niespodzianki swoim przyjaciołom z imprezowej paczki, kolegom z pracy, klientom czy (tu oko do kreatywnych szefów firm) swoim pracownikom.

Pamiętajcie o nas

Zakupione przez Was bilety to też dla nas sygnał, że pomimo pandemii pamiętacie o nas i tęsknicie za Teatrem. To też, nie ukrywamy, rodzaj wsparcia dla nas i świątecznej iskierki nadziei, że w nowym roku będzie do kogo wracać.

Jeśli nic nas nie zaskoczy, w nowym roku wracamy na scenę, wznawiamy spektakle i szykujemy naszą przestrzeń na kolejne teatralne uczty. W menu pozycje, które już znacie, ale też nowinki dla smakoszy.

Chcesz kupić, ale nie wiesz jak?

To proste. Bilety podarunkowe możecie kupić bezpośrednio w naszej kasie (Kasa Kina Amok, ul. Dolnych Wałów 3, rzut beretem od Rynku). Albo zamówić mailowo i telefoniczne przez nasze Biuro Obsługi Widzów.  Wtedy za bilety płacicie przelewem, a my wysyłamy je do Was pocztą.

Dostałem w prezencie bilet i co dalej?

Bilet podarunkowy jest „otwarty”. Osoba obdarowana sama wybiera spektakl i termin, w którym zrealizuje swój prezent. Wystarczy zarezerwować miejsca mailowo lub telefoniczne, kontaktując się z Biurem Obsługi Widzów, lub kasami biletowymi. Pamiętajcie, że do wyboru są tylko spektakle własne Teatru Miejskiego w Gliwicach, nie włączając w to pokazów premierowych oraz wydarzeń gościnnych. Ale pomimo to, dalej macie do wyboru kilkanaście tytułów. Pamiętajcie, że Bilety Podarunkowe są ważne aż do końca czerwca 2021.

Ważna informacja!

Informujemy, że ważność zakupionych Biletów Podarunkowych w sezonie 2019/2020  jest przedłużona do końca czerwca 2021. Bilety z wymienionych już Bonów na konkretne terminy będą podlegały wymianie na inny możliwy termin spektaklu (po okazaniu biletów).

✔ Ceny:
Dla jednej osoby – 50 zł
Dla dwóch osób – 100 zł

Do kupienia w naszych kasach biletowych i mailowo lub telefonicznie przez Biuro Obsługi Widzów

✔ Nie dotyczy premier, spektakli gościnnych i okazjonalnych.
✔ Bilet podarunkowy można zrealizować do końca sezonu 2020/2021 (czerwiec 2021)

Bilet podarunkowy_regulamin