Wracamy na scenę!

Na tę wiadomość czekaliśmy od dawna –  otwieramy ponownie nasze drzwi dla Widzów! Na scenie m.in. walentynkowy Wieczór kawalerski i Tuwim dla dzieci.

Pierwszym spektaklem, który zobaczycie na Dużej Scenie będzie Wieczór kawalerski w reż.G.Castellanosa – to nasza walentynkowa propozycja, którą zagramy 13 i 14 lutego.

Następnie zapraszamy 19, 20 i 21 lutego na spektakl Dwunastu gniewnych ludzi w reż. Adama Sajnuka oraz na Miłość w Leningradzie w reż. Łukasza Czuja – na scenie 26,27 i 28 lutego.

Czekamy także na naszych młodych Widzów na Małej Scenie – 13 i 14 lutego zagramy spektakl Tuwim dla dzieci w reż. J.J.Połońskiego.

Przypominamy, że zgodnie z aktualnymi wytycznymi wypełniamy tylko 50% widowni – warto szybko dokonać rezerwacji biletów w Biurze Obsługi Widzów (Biuro Obsługi Widzów, tel. 32 230 49 68, e-mail: bow@teatr.gliwice.pl).

Niezwykle cieszymy się na spotkanie w Teatrze Miejskim w Gliwicach – nasz zespół dołoży wszelkich starań, abyście pomimo wymogów sanitarnych czuli się wyśmienicie.