„Tuwim dla dzieci” już w ten weekend!

Kiedy wreszcie pójdziemy do teatru, mamo?  Już w ten weekend otwieramy ponownie nasze drzwi i z radością czekamy na najmłodszych. 13 i 14 lutego  zapraszamy na spektakl „Tuwim dla dzieci” w reż. Jerzego Jana Połońskiego.

Tuwim dla dzieci w Teatrze Miejskim w Gliwicach to kompilacja znanych, mniej znanych i zupełnie zapomnianych wierszy dla dzieci naszego znakomitego poety. To spektakl bardzo muzyczny, w którym widzowie będą, dosłownie,  wciągani w teatralną przygodę. Zabieramy was do czarodziejskiego gabinetu poety, w którym słowa, rymy i wiersze ubrane zostaną w bogatą plastykę teatru masek, lalek i cieni.

Wierzymy, że przez chwilę dorośli przypomną sobie jak cudownie jest być dzieckiem, a dzieci zrozumieją, że dzieckiem jest być najcudowniej.

Warto pośpieszyć się z zakupem biletów, ponieważ zgodnie z obowiązującymi zasadami dysponujemy 50% miejsc na widowni. Najszybciej biletu kupicie na naszej stronie internetowej (Tuwim dla dzieci). Otwarta jest też kasa w Kinie Amok (ul. Dolnych Wałów 3, blisko Rynku). W Kinie Amok dostępny jest również biletomat (gdyby akurat była przerwa w kasie).

Jeśli macie jakieś pytania lub problemy przy zakupie biletów piszcie i dzwońcie do naszego Biura Obsługi Widzów:
tel. 32 230 49 68 / bow@teatr.gliwice.pl.

Do zobaczenia w Teatrze.