I jestem już twój Sznur mon amur – wkrótce Miłość w Leningradzie

O tym spektaklu powiadają, że działa na publiczność z energią rockowego koncertu, tak że nie może ona usiedzieć w miejscu. Że to impreza muzyczna rozegrana aktorsko albo teatr zagrany koncertowo. 

Piosenki  rosyjskiej grupy Leningrad to jednak nie tylko porywająca siła muzyki, to także pytania o rosyjską duszę… Już za dwa tygodnie spektakl ponownie na scenie Teatru Miejskiego w Gliwicach.

Miejsce akcji – klub „Lyubov” (czyli miłość) w Sankt Petersburgu, zaludniają postaci wyłażące z głowy „Sznura” (Mariusza Kiljana) – poety, muzyka, artysty, dla którego codzienne imprezy, jazda na krawędzi, są sposobem na ucieczkę przed piekłem, które czai się na dnie wyobraźni. Widzowie stają się uczestnikami, odjechanej nocnej imprezy. Zaskakujące aranżacje, brawurowe interpretacje piosenek oraz wciągający, hipnotyczny klimat całości, składają się na spektakl, który utwierdzi nas w przekonaniu, że Rosja to nie jest po prostu kraj. Rosja to stan umysłu.

Uwielbiany przez widzów spektakl w reżyserii Łukasza Czuja zobaczycie 26, 27 i 28 lutego. KUP BILET

Przeczytaj więcej o spektaklu

Przeczytaj więcej o grupie Leningrad

Przypominamy, że zgodnie z aktualnymi wytycznymi wypełniamy tylko 50% widowni – warto szybko kupić bilety w Biurze Obsługi Widzów (Biuro Obsługi Widzów, tel. 32 230 49 68, e-mail: bow@teatr.gliwice.pl).