Letni hit teatralny

Ogromne zainteresowane naszą wakacyjną propozycją sprawiło, iż w zaledwie w dwa dni rozdysponowaliśmy aż 1200 wejściówek na wszystkie z 16 przygotowanych przez nas wydarzeń – w każdym z nich weźmie udział 75 uczestników.

Teatralny Plac Zabaw„Bardzo nas cieszy tak ogromne zainteresowanie, a jednocześnie martwi, że ze względów organizacyjnych nie możemy zwiększyć liczby atrakcji tak, aby zaspokoić wszystkich, którzy o okresie letniej kanikuły pozostają w naszym mieście i chcieliby bez żadnej opłaty wziąć udział w zabawach na naszym Teatralnym Placu Zabaw” – powiedział Grzegorz Krawczyk, dyrektor Teatru Miejskiego w Gliwicach.

Przypomnijmy, że na dziedzińcu Teatru Miejskiego w Gliwicach powstaje Plac Zabaw. Z myślą o dzieciach spędzających wakacje w naszym mieście przygotowano chodnikowe gry i zabawy, które poprowadzą dla dzieci aktorzy. Dodatkowo na Małej Scenie zaplanowano wystawienie ośmiu spektakli dla młodego widza. Udział we wszystkich atrakcjach i wstęp na spektakle jest bezpłatny.

Rodzicom, którzy chcieliby jeszcze skorzystać z Teatralnego Placu Zabaw polecamy ostatnie z przygotowanych przez nas atrakcji. 31 sierpnia na dziedzińcu teatru odbędzie się koncert teatralnych piosenek połączony z grą terenową. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O TEATRALNYM PLACU ZABAW