„Ja nie idę do domu, bo tu jest zbyt fajnie” – krzyknął do mamy jeden z uczestników Teatralnego Placu Zabaw i wskoczył w wir kolejnej zabawy. W pierwszy weekend letnich wydarzeń na dziedzińcu Teatru Miejskiego w Gliwicach odwiedziło nas prawie 200 widzów.
Najmłodsi zobaczyli spektakl „Ananas” w wykonaniu Teatru Uszytego, a następnie przez ponad godzinę świetnie się bawili podczas zabaw chodnikowych i gier teatralnych. Do zabawy prowadzącym udało się wciągnąć także rodziców.
W przyszłym tygodniu Teatralny Plac Zabaw gości Teatr Falkoshow ze spektaklem „O szewczyku co Smoka Wawelskiego pokonał”. Wszystkie miejsca na wydarzenie zostały już zarezerwowane, ale warto dopisać się jeszcze do list rezerwowych.
PRZECZYTAJ WIĘCEJ O TEATRALNYM PLACU ZABAW