Jedyny taki wieczór sylwestrowo-kawalerski!

Pożegnajmy razem 2021 rok! Zapraszamy na wyjątkowe sylwestrowe pokazy spektaklu „Wieczór kawalerski” w reżyserii Giovanny’ego Castellanosa, który zagramy dwukrotnie. Na Widzów czeka też toastowy upominek.

Dwie roześmiane kobiety siedzą na sofie. Po dwóch stronach sofy stoją mężczyźni., jeden z nich się uśmiecha, drugi ma niewyraźną minę.Jest burzliwy poranek po wieczorze kawalerskim. Przyszły pan młody  budzi się w apartamencie dla nowożeńców u boku pięknej, nieznanej kobiety. Za chwilę ma przybyć panna młoda… Jak uratować sytuację!? Pełna nieoczekiwanych zbiegów okoliczności, rozgrywająca się w zawrotnym tempie błyskotliwa komedia pomyłek. Iskrząca dowcipem i ciętymi dialogami współczesna farsa. Doskonała zabawa nawiązująca do klimatu znanego z filmu „Cztery wesela i pogrzeb”. Tyle że bez pogrzebu! Tematem przewodnim — miłość!

Spektakl pokażemy o godz. 18:00 i 21:00, wyjątkowo bez antraktów. Dla wszystkich Widzów spędzających sylwestrowy wieczór w Teatrze Miejskim w Gliwicach przygotowaliśmy toastowy upominek.

Rozpoczęła się już sprzedaż biletów – PRZEJDŹ DO STRONY SPEKTAKLU I KUP BILET