Teatralna majówka dla dzieci

Zabierzcie najmłodszych do teatru! W maju czekają na nich trzy świetne spektakle – „Mała Syrena”, „Malutka Czarownica” i „Pod kolor” dla maluszków od 2 roku życia.

„Pod kolor” w reżyserii Daniela Arbaczewskiego to autorski spektakl dla dzieci od 2 roku życia, w którym eksperymentujemy z kolorem, kształtem, fakturą. Szukamy skojarzeń słownych, budując proste komunikaty i dialogi. Ożywiamy wszystkie formy, co stwarza nieograniczone pole do szalonej zabawy. To właśnie zabawa buduje narrację i dramaturgię spektaklu. Spektakl zobaczycie 7 i 8 maja na Scenie Mikro. PRZEJDŹ DO STRONY SPEKTAKLU

„Mała Syrena” w reżyserii Martyny Majewskiej wywiedziony jest z klasycznej baśni Hansa Christiana Andersena. Małą Syrenę kojarzymy najczęściej z historią disnejowskiej małej syrenki Ariel, która bardzo daleko odchodzi od oryginalnej, andersenowskiej wersji. Była już przetwarzana na wiele sposobów, łącznie ze zmianą zakończenia. Nasz spektakl jest współczesną adaptacją klasycznej baśni Hansa Christiana Andersena. Na spektakle 27, 28, 29 i 31 maja zapraszamy dzieci od 8 lat.

PRZEJDŹ DO STRONY SPEKTAKLU

„Malutka Czarownica” w reżyserii Daniela Arbaczewskiego zachwyci dzieci pogodną i dowcipną opowieścią o przygodach małej, sympatycznej czarownicy. Bohaterka zgodnie z magicznymi zasadami jest zbyt młoda, ma dopiero 127 lat, by uczestniczyć w spotkaniach i zabawach doświadczonych wiedźm. Ukarana za nieposłuszeństwo zostaje pozbawiona czarodziejskiej miotły. Od tego momentu przykłada się do dokładniejszego studiowania magicznych sztuczek. Spektakl zaprezentujemy 7, 8, 10 i 11 maja. Przeznaczony jest dla dzieci od 5 roku życia.

PRZEJDŹ DO STRONY SPEKTAKLU