V Wieczór Teatromana – rozmowa z twórcami „Spin Doktora”

Wieczór Teatromana to cykl spotkań dla tych widzów, którzy głodni są teatralnych spotkań i rozmów z twórcami. 6 maja po spektaklu  porozmawiamy z realizatorami „Spin Doktora”.

Plakat wydarzenia Wieczór Teatromana

Spin Doktor” to  thriller polityczny  w tłumaczeniu, adaptacji i reżyserii Grzegorza Krawczyka. Akcja rozgrywa się w ciągu 24 godzin tuż przed finałem zaciekłej kampanii wyborczej. Bohaterem sztuki jest Max Majer, wschodząca gwiazda politycznego PR’u, tytułowy spin doktor, rzecznik kampanii wyborczej senatora Meringa. Jego szef to charyzmatyczny Frantz Berg; ich największym rywalem jest uwodzicielska, ale niebezpieczna Lena Lencz, zarządzającą kampanią senatora Ferenca. Max, błyskotliwy, lecz zbyt zapatrzony w siebie popełnia jeden błąd, który sprowadza na niego katastrofę. Przelicytowuje w cynicznej grze manipulacji, w której biorą udział bardziej od niego doświadczeni gracze. Oni nie zawahają się wykorzystać nawet najmniejszej słabości przeciwnika

V Wieczór Teatromana odbędzie się po spektaklu, który rozpocznie się  6 maja (piątek) o godz. 19:00 na Dużej Scenie Teatru Miejskiego w Gliwicach.

PRZEJDŹ DO STRONY SPEKTAKLU