Dowcip, zawrotna akcja, błyskotliwe dialogi – premiera „Wszystko w rodzinie”

21 maja premierowo zaprezentujemy  kapitalną farsę mistrza gatunku, Raya Cooneya. Reżyserska ręka Andrzeja Nejmana oraz poczucie humoru naszego zespołu aktorskiego są gwarancją doskonałej zabawy.

Kilka osób w dynamicznych pozycjach pośród dekoracji teatralnej. Jeden mężczyzna szykuje się do ucieczki przez drzwi, drugi w kostiumie policjanta próbuje go zatrzymać. Aleksandra Wojtysiak, Łukasz Kaczmarek, Aleksandra Maj, Maciej Małysa i Maciej Piasny.
Zdjęcie z próby do spektaklu „Wszystko w rodzinie”

Na Dużej Scenie dobiegają końca próby do ostatniej tegorocznej premiery, na ostatni guzik dopinamy kostiumy, charakteryzację i scenografię.

Ray Cooney to autor uwielbianych przez widzów sztuk takich jak Mayday, Mayday 2, czy Okno na parlament. To tytuły, które nigdy nie zejdą z teatralnych desek. Wszyscy je uwielbiamy.  Z ekscytacją i przyjemnością przygotowuję w Gliwicach Wszystko w rodzinie” – mówi Andrzej Nejman.

Spektakl zobaczycie 21,22,26,27,28 i 29 maja. Niedzielnemu pokazowi 29 maja towarzyszy Teatralna Opiekunka – rodzice mogą zabrać ze sobą do teatru najmłodszych, którzy podczas trwania spektaklu dla widzów dorosłych wezmą udział w specjalnie przygotowanych dla nich warsztatach i zabawach.

PRZEJDŹ DO STRONY SPEKTAKLU

Maciej Piasny z domalowanymi wąsami w stroju lekarza. Plakat zapowiadający spektakl Wszystko w rodzinie z Teatralną Opiekunką