Zabierz dziecko do teatru – nasze propozycje na weekend

Przed nami dwa weekendy wypełnione atrakcyjnymi propozycjami dla dzieci. Czy widzieliście już „Małą Syrenę” i „Przygody Tomka Sawyera”?

Na najbliższy weekend polecamy „Małą Syrenę” w reżyserii Martyny Majewskiej. To współczesna adaptacja klasycznej baśni Hansa Christiana Andersena, która porusza młodych widzów i zaskakuje nowoczesną, multimedialną scenografią. Twórcy są dalecy od dydaktyzmu i pozostawiają duże pole do interpretacji dzieciom i rodzicom. Spektakl polecamy dzieciom powyżej 8 roku życia.

PRZEJDŹ DO STRONY SPEKTAKLU „MAŁA SYRENA”

 

Na Dzień Dziecka polecamy „Przygody Tomka Sawyera” w mistrzowskiej reżyserii Krzysztofa Maternybarwne widowisko na Dużej Scenie. Jak piszą krytycy, spektakl aż kipi od wartkiej akcji, niebanalnych kreacji, genialnych scen zbiorowych – zarówno pod względem wokalnym, jak i choreograficznym, wpadających w ucho piosenek  i świetnych dialogów. Widzów zaskoczą i zachwycą także niezwykle ciekawe koncepty  i rozwiązania scenograficzne. Spektakl polecamy widzom powyżej 8 roku życia. To ostatnia szansa, aby zdobyć bilety na weekendowe pokazy! 

PRZEJDŹ DO STRONY SPEKTAKLU „PRZYGODY TOMKA SAWYERA”