Ożenimy! Rodzice do teatru i spotkanie z aktorami

Nie przegapcie klasycznej satyry Mikołaja Gogola w reżyserii mistrza komedii, Pawła Aignera. W październiku pokazom „Ożenku” towarzyszą spotkania z aktorami i zajęcia z Teatralną Opiekunką.

Na horyzoncie ślub, a z nim nieskończone sąsiedzkie dyskusje, gorące plotki i węszenie biznesowych okazji. Niewiele tu romantyzmu, wszak nie o miłość, a precyzję wyboru dobrej partii chodzi! Warto dobrze sprawdzić rynek, przenalizować oferty, oszacować zagrożenia i przestawić warunki. A potem już tylko szczęście, szczęście, szczęście… aż po grób.

22 października o godz. 19:00 zapraszamy na spektakl w ramach IX Wieczoru Teatromana – po „Ożenku” o pracy nad przedstawieniem porozmawiamy z aktorami.

23 października o godz. 18:00 do teatru przyjść można z dziećmi – podczas spektaklu zaopiekuje się nimi Teatralna Opiekunka.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 4 – 11 lat. Koszt udziału w zajęciach wynosi 10 zł, ilość miejsc jest ograniczona.
UWAGA!  Przed zakupem biletu prosimy o sprawdzenie dostępności miejsc  – tel. 32 230 49 68 / 32 232 13 39 lub e-mailem: bow@teatr.gliwice.pl

PRZEJDŹ DO STRONY SPEKTAKLU I ZAREZERWUJ BILETY