Widzowie na tropie mordercy

Wkrótce premiera  komedii kryminalnej „Szalone nożyczki” –  to spektakl detektywistyczny,  w którym widzowie biorą sprawy śledztwa w swoje ręce. Rezerwujcie bilety, premiera już 17 grudnia!

Plakat spektaklu "Szalone nożyczki"

„Szalone nożyczki” obejrzało na świecie ponad 13,5 miliona widzów – od Broadwayu po Szanghaj. Zachwyceni miłośnicy czarnych komedii wykrzykują podpowiedzi, głośno protestują, gdy tylko na scenie detektyw przeoczy coś oczywistego. Widzowie dyskutują z bohaterami sztuki i śmiało przesłuchują podejrzanych. „Gramy tak, jak chcecie!” – mówią aktorzy. Ich błyskotliwe i niespodziewane improwizacje to petarda dowcipu.

Tonio Wzięty to najlepszy fryzjer w dzielnicy. Tuż obok niego nożyczkami i brzytwą wymachuje młoda fryzjerka Barbara. Po nową fryzurę wpada do nich podejrzanie często elegancka pani Dąbek. Po zakładzie kręci się też szemrany handlarz antykami i dwóch tajniaków. Kto zabił nieszczęsną pianistkę mieszkającą piętro wyżej? Zginęła dźgnięta… nożyczkami. W ślad za mordercą ruszają aktorzy i umierająca ze śmiechu widownia.

“Szalone nożyczki” Paula Pörtnera to sprawdzony rozrywkowy hit, na który chodzi się do teatru nie raz, lecz kilkakrotnie. Dlaczego? Bo to odprężająca, lekka rozrywka, a poza tym każdy spektakl kończy się inaczej, zgodnie z werdyktem niezawodnej publiczności. Zachowajcie czujność, przypatrujcie się podejrzanym zachowaniom bohaterów i nie wierzcie ich pokrętnym tłumaczeniom. A przede wszystkim dajcie się porwać szalonej zabawie.

Premiera spektaklu w reżyserii Marcina Sławińskiego już 17 grudnia o godz. 19:00  w Teatrze Miejskim w Gliwicach.  “Szalone nożyczki” zagramy dla Was w Noc Sylwestrową dwukrotnie, o godz. 17:00 i 21:00, gdyż Nowy Rok najlepiej rozpocząć z uśmiechem. Rezerwujcie bilety!

PRZEJDŹ DO STRONY SPEKTAKLU