Teatralny Sylwester – ostatnia pula biletów

„Szalone nożyczki” to wystrzałowa sylwestrowa propozycja – naszą najnowszą komedię kryminalną zaprezentujemy o 17:00 i 21:00.To ostatni moment na zakup biletów.

Szalone nożyczki w Teatrze Miejskim w Gliwicach

 

„Szalone nożyczki” obejrzało na świecie ponad 13,5 miliona widzów – od Broadwayu po Szanghaj. Zachwyceni miłośnicy czarnych komedii wykrzykują podpowiedzi, głośno protestują, gdy tylko na scenie detektyw przeoczy coś oczywistego. Widzowie dyskutują z bohaterami sztuki i śmiało przesłuchują podejrzanych. „Gramy tak, jak chcecie!” – mówią aktorzy. Ich błyskotliwe i niespodziewane improwizacje to petarda dowcipu.

Tonio Wzięty to najlepszy fryzjer w dzielnicy. Tuż obok niego nożyczkami i brzytwą wymachuje młoda fryzjerka Barbara. Po nową fryzurę wpada do nich podejrzanie często elegancka pani Dąbek. Po zakładzie kręci się też szemrany handlarz antykami i dwóch tajniaków. Kto zabił nieszczęsną pianistkę mieszkającą piętro wyżej? Zginęła dźgnięta … nożyczkami. W ślad za mordercą ruszają aktorzy i umierająca ze śmiechu widownia. WIĘCEJ O SPEKTAKLU

PRZEJDŹ DO STRONY SPEKTAKLU SYLWESTROWEGO

W przerwie spektaklu zapraszamy na lampkę szampana. Przygotowaliśmy także pożegnalną słodką niespodziankę.


Bilety: 

PARTER: 140zł normalny / 120zł ulgowy

BALKON: 120zł normalny / 100zł ulgowy

❗ Zachowaj bilet sylwestrowy ✂️ Okazując go w kasach teatru otrzymasz 15% zniżki na dowolny spektakl dla dorosłych  na Dużej Scenie do 30 czerwca 2023 r.

 

fot. J.Janowska