Aktorzy przeczytają wiersze seniorów

3 września bierzemy udział w X Rodzinnym Pikniku Seniora w gliwickim Parku Chopina. Z tej okazji postanowiliśmy połączyć talenty naszych aktorów i seniorów, którzy zajmują się twórczością literacką. Aktorzy zaprezentują Waszą twórczość na scenie.

Alicja Stasiewicz i Lech Mackiewicz
fot. Zdzisław Haczek

Do 1 września teksty do prezentacji przyjmujemy drogą elektroniczną na adres edukacja@teatr.gliwice.pl. Teksty można także przynieść osobiście do kasy teatru.

W namiocie Teatru Miejskiego w Gliwicach teksty zaprezentuje małżeństwo aktorów Alicja Stasiewicz i Lech Mackiewicz. To niezwykle utalentowani, znani nie tylko z desek teatralnych, ale i ekranów telewizyjnych i filmowych artyści. „Cieszymy się na spotkanie z państwa twórczością, niech usłyszą o niej kolejne osoby.” – zaprasza na wydarzenie Lech Mackiewicz. Podczas pikniku na stoisku Teatru nie zabraknie też niespodzianek kostiumograficznych. Opowiemy również seniorom o wydarzeniach, które przygotowaliśmy dla nich w nowym sezonie.

 

Aktualizacja:

Aktorzy przeczytają wiersze Danuty Buli, Adama Jurczyka, Wiesławy Pawłowskiej-Migdał, Danuty Mróz, Olgi Palecznej, Igi Ramilowskiej, Ireny Rzytki, Marka Tomczaka i pana Simmona. Odczyty odbędą się o godz. 15:30 i 17:00.