bilety

kontakt:

Kasa w siedzibie Teatru (ul. Nowy Świat)
czynna na godzinę przed wydarzeniem

Kasa w kinie Bajka (ul. Dolnych Wałów 3)
pn: kasa nieczynna
wt.–pt. 8:15–13:00 i 14:30–20:00
sb., nd. i dni świąteczne: 14:30–20:00

mail. bow@teatr.gliwice.pl

▬▬

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi rezerwacji i sprzedaży biletów na spektakle i wydarzenia organizowane przez Teatr Miejski w Gliwicach.

Koszt biletów zależy od sceny, sektora na widowni oraz rodzaju wydarzenia (spektakl, koncert, przedstawienie gościnne itp.). Najłatwiej sprawdzić aktualne ceny klikając w konkretny tytuł w repertuarze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym programem ulg i zniżek. 

Sprzedaż biletów prowadzona jest w kasach Teatru oraz on-line na teatr.gliwice.pl wchodząc w zakładkę repertuar.

❗Osoby kupujące bilety on – line muszą dokonać opłaty w ciągu 15 minut, po tym czasie bilety nieopłacone zostają automatycznie anulowane. Zakupione bilety przychodzą jako załącznik pdf. Bilet może być okazany w formie papierowej lub na wyświetlaczu urządzenia mobilnego.

Miejsca na widowni można rezerwować. W tym celu prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widzów lub kasami Teatru. Warunkiem dokonania rezerwacji jest ustalenie terminu wykupienia zarezerwowanych biletów. Rezerwacje niewykupione w określonym terminie są anulowane.

Teatr nie posiada własnego parkingu. Ilość miejsc parkingowych w okolicy jest ograniczona. Dlatego prosimy o uwzględnienie dodatkowego czasu na parkowanie i dojście do teatru przed rozpoczęciem spektaklu.

informacje dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Teatr wyposażony jest w udogodnienia umożliwiające poruszanie się na wózku inwalidzkim po terenie holu kasowego, foyer oraz widowni Dużej Sceny. Przed zakupem biletów na Małą Scenę prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widzów. Do holu kasowego można dostać się bezpośrednio z chodnika. Do foyer głównego prowadzą szerokie drzwi, które przed spektaklem są zawsze otwarte. Widownia Dużej Sceny znajduje się na parterze Teatru. Wjazd wózkiem odbywa się przez lewą część widowni. Przy spektaklach „Najmrodzki, czyli dawno temu w Gliwicach” oraz „Dwunastu gniewnych ludzi” przejazd przed pierwszym rzędem a sceną, na prawą stronę widowni, nie jest możliwy, dlatego prosimy o zakup miejsc po lewej stronie widowni. Na parterze znajduje się szatnia oraz  toaleta dla osób niepełnosprawnych.
Mała Scena i Scena Mikro są zlokalizowane na I piętrze i nie są dostępne dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Przepraszamy za tę sytuację, która wynika z szeregu zapóźnień modernizacyjnych w siedzibie naszego Teatru. Pragniemy zapewnić wszystkich, że wraz z organizatorem Teatru dokładamy wszelkich starań, aby możliwie szybko zlikwidować bariery architektoniczne uniemożliwiające i utrudniające osobom z niepełnosprawnościami ruchowymi z korzystania z naszej oferty programowej.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy porad. Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widzów lub kasą biletową.

 

Bilet podarunkowy

Bilet podarunkowy z kopertą


Kasy biletowe:

Scena przy Nowym Świecie (czynna na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu)
ul. Nowy Świat 55 – 57
tel: 32 232 13 39
e-mail:kasa@teatr.gliwice.pl

 

Scena Bajka (Kino Amok)
ul. Dolnych Wałów 3
tel: 32 231 56 99
e-mail:kasa@amok.gliwice.pl

pn: kasa nieczynna
wt.–pt. 8:15–13:00 i 14:30–20:00
sb., nd. i dni świąteczne: 14:30–20:00


Biuro Obsługi Widzów
ul. Nowy Świat 55 – 57
tel: 32 230 49 68, 32 231 80 38
e-mail:bow@teatr.gliwice.pl

godziny pracy:
pn. – pt., godz. 8:00 – 16;00


Konto bankowe:
INGBPLWP PL 36 1050 1298 1000 0090 3027 7637

W tytule przelewu prosimy podać tytuł, datę oraz nazwisko osoby rezerwującej bilety.


Do zobaczenia w Teatrze Miejskim w Gliwicach!