Komunikaty

24/03/2020

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w okresie od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania obowiązuje czasowe ograniczenie działalności twórczej związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki, z projekcją filmów lub nagrań wideo w kinach, na otwartym powietrzu lub w pozostałych miejscach oraz działalności klubów filmowych, a działalności bibliotek, archiwów, muzeów oraz pozostałej działalności związanej z kulturą.

W związku z powyższym do odwołania zawieszona jest działalność Teatru Miejskiego w Gliwicach oraz Kina Amok.

Podstawa prawna:

Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii: http://www.dziennikustaw.gov.pl/D2020000049101.pdf

Grzegorz Krawczyk
Dyrektor Teatru Miejskiego w Gliwicach

 

Uwaga:

Kasy Teatru Miejskiego w Gliwicach i Kina Amok są nieczynne od 17 marca do odwołania.

Zwroty pieniędzy za bilety zakupione za gotówkę bezpośrednio w kasach teatru i kina, będą realizowane bezterminowo po ponownym otwarciu kas, po okazaniu blankietu zakupionego biletu. 

Pieniądze za bilety zakupione online na odwołane spektakle, seanse kinowe i inne wydarzenia, będą zwrócone automatycznie na Państwa konta.

Informujemy, że ważność zakupionych Bonów Podarunkowych jest przedłużona do końca czerwca 2021. Bilety z wymienionych Bonów na konkretne terminy będą podlegały zwrotowi (po okazaniu biletów) lub wymianie na inny możliwy termin spektaklu.

▬▬ kontakt w sprawie biletów: bow@teatr.gliwice.pl

Informujemy, że Teatr nie zwraca prowizji za zakup biletów online naliczanej i pobieranej przez system Przelewy24 (zwracana jest tylko kwota widniejąca na biletach). Roszczenia o zwrot opłaty prowizyjnej prosimy kierować bezpośrednio do działu obsługi klienta systemu Przelewy24 / serwis@przelewy24.pl

 

Wypożyczalnia kostiumów jest nieczynna do odwołania.

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00 są pełnione dyżury telefoniczne i mailowe w sekretariacie Teatru. Poniżej podajemy numer i adres mailowy prosząc o kontakt w razie potrzeby z pracownikami dyżurującymi:

Sekretariat Teatru (10.00 do 14.00)
tel. 32 232 11 83
mail: sekretariat@teatr.gliwice.pl

Aktualne informacje podajemy na naszych stronach internetowych, kinowej i teatralnej oraz profilach na Facebooku.