Speed Szkoła Języka Angielskiego

Na zdjęciu wizytówka szkoły speed

Kilka słów o szkole:

Speed Szkoła Języka Angielskiego od ponad 20 lat zajmuje się nauczaniem tego języka w oparciu o metody rozwijające, głównie umiejętność komunikacji. Kładą one szczególny nacisk na praktyczną znajomość języka w różnych aspektach życia codziennego.

Nauczyciele szkoły to wyłącznie osoby pochodzące z krajów anglojęzycznych tj. z Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Irlandii, Australii, Nowej Zelandii czy RPA, posiadający odpowiednie wykształcenie i przygotowanie pedagogiczne. Zajęcia dla dzieci i młodzieży, a także dla dorosłych są prowadzone już od wielu lat.

O sobie mówią: „Stwarzamy warunki do nauki w naturalnym środowisku, rozwijając swobodę wypowiedzi i przełamując bariery językowe. Nauczyciele wnoszą na zajęcia nie tylko język, ale i aspekty związane z kulturą, historią i geografią krajów, z których pochodzą.”

Szkoła współpracuje z wieloma instytucjami i firmami, w tym z naszym Teatrem.

Współpraca z Teatrem:

Współpraca Szkoły i Teatru Miejskiego w Gliwicach to przede wszystkim promocja i praktyczne wykorzystanie w programie nauczania nowo powstałego spektaklu Pod kolor / Under colour, który jest grany w Teatrze w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Oprócz walorów artystycznych, spektakl jest doskonałym narzędziem wspierającym naukę języka angielskiego wśród najmłodszych, polecanym zarówno przez specjalistów jak i samych rodziców.

Zobacz stronę naszego Partnera

logo szkoły językowej speed