terminy

Do zobaczenia w kolejnych miesiącach

Filharmonia 2019 – Sax & Crime

SAX & CRIME już dawno przekroczyli wszystkie muzyczne granice podczas swojej 30-letniej podróży. Teraz na nowo zdefiniowali swoją muzykę jako funky rock kabaretowy. Oryginalne kompozycje stanowią podstawę do muzycznej i duchowej realizacji. Transgraniczne połączenie filozoficznej rozrywki i wrażliwego rocka. Według ich wyczucia świata „życie jest piękne”, a ich występy to nieskończone historie muzyczne o miłości, ale czasami także tęsknocie.

HARALD KRÄUTER-wokal, saksofon. Jest ekspresyjnym elementem, który charyzmatycznie przekształca scenę w genialny spektakl. Saksofon zamienia się w jego rękach w nastrój, który porasta jego umysł. Emocje wpadają w muzyczny łuk, zbierając się w obłoku, który ogłasza masową burzę przez nieustannie pulsującą błyskawicę. Bez wątpienia przeżycie niesamowitego odurzenia muzycznego.

THOMAS VIGL-wokal, gitara. Maszyna do rowkowania, która odżywia grunt sama będąc wibracją. Wrażenie na gitarze! Bez litości! Ciągłe bicie i uderzanie głębokich strun nie pozostawia wątpliwości co do obecności ukrytego w nim basisty. Thomas Vigl gra na żywo na swoim Gibson Chet Atkins. Basowe rytmy i akordy funkowe wtapiają się w idealną maszynę rytmiczną.

Śpiew. Dwaj muzycy śpiewają i rapują, jakby nigdy nie robili nic innego.
Kabaret. Piosenki są realizowane wyjątkowo wizualnie. Mięśnie związane ze śmiechem nie będą oszczędzane.
Wnioski. Działa jak rakieta.

Sprzedaż biletów online w Ticketmaster oraz w kasach Teatru Miejskiego w Gliwicach

***Miejsce: CK Jazovia, ul. Rynek 10, Gliwice

Organizatorzy:
Teatr Miejski w Gliwicach_LOGO HH- dobre wektor

 

 

 

Dystrybutorem biletów na wydarzenie jest Ticketmaster, Partner Organizatorów:

Teatr Miejski w Gliwicach_logo ticketmaster