terminy

Gala Sylwestrowa

Na scenie pod wodzą reżysera oraz mistrza ceremonii sylwestrowych zobaczą Państwo ponad dwudziestu artystów z Gliwic i całej Polski wraz z towarzyszącym zespołem muzycznym.

„Tuwim dla dorosłych”
reż. Jerzy Jan Połoński

Teatralne spotkanie z Julianem Tuwimem, kojarzonym głównie z twórczością dla tej ciut młodszej widowni. Zanurzymy się w jego poetyckość pełną humoru, nonsensu, abstrakcji i kpiny skierowaną do widza dorosłego, gdzie każdy z nas będzie się mógł przejrzeć w krzywym zwierciadle, a przy okazji rzucić okiem na wykrzywioną i śmieszną gębę sąsiada. Unoszące się wszędzie opary absurdu pozwolą Wam na czysty i ożywczy śmiech a tym samym pełne oczyszczenie organizmu z emocjonalnych toksyn.
Taką terapię śmiechem proponujemy Wam wraz z końcem roku 2019. W ramach świątecznego odpoczynku, sylwestrowej zabawy i oczekiwania na to co nowe zapraszamy na muzyczno – rewiowo – kabaretowy spektakl „Tuwim dla dorosłych”.

W ramach naszego sylwestrowego wieczoru proponujemy Państwu dwa seanse teatralne:

Godz. 17:00 „Tuwim dla dorosłych” premium
W ramach wieczoru nasi goście otrzymają lampkę szampana, słodki catering oraz napoje soft.
Spektakl trwa 2 godz. 30 minut ( w tym półgodzinna przerwa na poczęstunek).

Godz. 21.00 „Tuwim dla dorosłych” gold
W ramach wieczoru goście otrzymają lampkę szampana, słodki i wytrawny catering oraz napoje soft. O północy razem z naszymi artystami oraz dyrekcją teatru wzniesiemy toast noworoczny.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Teksty piosenek: Julian Tuwim
Scenariusz i reżyseria: Jerzy Jan Połoński
Kierownictwo muzyczne: Artur Guza
Scenografia i kostiumy: Monika „Ika” Wójcik
Choreografia: Michał Cyran

Informacje: 32 230 49 68