terminy

Do zobaczenia w kolejnych miesiącach

Puma Piasecki Duo

PalmJazz Festival 2019
12.11.2019 | 18:30| CK Jazovia, Rynek 10, Gliwice
bilety: 1 zł

Ten wyjątkowy duet to spotkanie rodzinne – ojca i córki, dla których muzyka jest najważniejsza. Zaskakujące aranżacje, pełne wdzięku i finezji harmonie, a także nieprzeciętne umiejętności wokalno-instrumentalna sprawiają, że odbiorca musi dać się pozytywnie zaskoczyć.

Krzysztof „Puma” Piasecki – absolwent Katowickiej Akademii Muzycznej, wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Kompozytor, aranżer, pedagog – jeden z najwszechstronniejszych gitarzystów polskiej sceny muzycznej. Nagrał dziewieć płyt autorskich. Laureat Międzynarodowego Konkursu Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Otrzymał stypendium Berklee College of Music w Bostonie. W 1997 Zdobył tytuł Najlepszego Gitarzysty Jazzowego pisma muzycznego „Gitara i Bas”. Występował na wspólnej scenie między innymi z Mickiem Sternem, Bobem Malachem, Davidem Wecklem, Scottem Hendersonem, Dennisem Chambersem i Jeffem Berlinem. Gościł w wielu klubach za granicą, w tym w berlińskim klubie A-Trane. Z równą swobodą i równie chętnie gra muzykę tak różną jak rock`n roll, blues, swing, jazz nowoczesny i fusion.

Katarzyna “Puma” Piasecka – wokalistka, pianistka, kompozytorka, aranz˙erka, dyrygentka, autorka tekstów, producentka, pedagog.Ukon´czyła PSM I I II stopnia im. F. Chopina w Opolu w klasie fortepianu. Jest absolwentka? Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie kompozycji i aranżacji prof. Andrzeja Zubka. Jest stypendystka? Berklee College of Music w Bostonie w Stanach Zjednoczonych, gdzie współpracowała z amerykańskimi artystami wielkiego formatu i nawiaązała kontakty artystyczne umoz˙liwiaja?ce rozwój formacji, których obecnie jest leaderem. (chór gospel, big-band, comba jazzowe i popowe).