terminy

Do zobaczenia w kolejnych miesiącach

Teatralny Plac Zabaw – „Tuwim dla dzieci”

  • Teatralny Plac Zabaw - "Tuwim dla dzieci"

„Latem na teatralnym dziedzińcu otwieramy dla najmłodszych plenerową scenę, na której będzie można radośnie spędzić wakacyjny czas. Mamy nadzieję, że dzieci pozostające latem w Gliwicach z ochotą przyjmą nasze zaproszenie i do wspólnej zabawy, i do obejrzenia fantastycznych spektakli. Wstęp za darmo!” – zaprasza widzów Grzegorz Krawczyk, dyrektor Teatru.

Zapraszamy młodych Widzów na przebojowy spektakl „Tuwim dla dzieci” w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego.

To kompilacja znanych, mniej znanych i zupełnie zapomnianych wierszy dla dzieci naszego znakomitego poety. To spektakl bardzo muzyczny, w którym widzowie będą – dosłownie! – wciągani w teatralną przygodę. Zabieramy was do czarodziejskiego gabinetu poety, w którym słowa, rymy i wiersze ubrane zostaną w bogatą plastykę teatru masek, lalek i cieni.

Wierzymy, że przez chwilę dorośli przypomną sobie, jak cudownie jest być dzieckiem, a dzieci zrozumieją, że dzieckiem jest być najcudowniej.

Bezpłatne wejściówki  na spektakl i animowane zabawy na Teatralnym Placu Zabaw będzie można zamówić od 28 czerwca,  telefonicznie lub mailowo :  723 740 003,  bow@teatr.gliwice.pl

SPRAWDŹ CAŁY PROGRAM TEATRALNEGO PLACU ZABAW