terminy

Do zobaczenia w kolejnych miesiącach

Teatralny Plac Zabaw – „Ananas”

  • Teatralny Plac Zabaw - "Ananas"

„Latem na teatralnym dziedzińcu otwieramy dla najmłodszych plenerową scenę, na której będzie można radośnie spędzić wakacyjny czas. Mamy nadzieję, że dzieci pozostające latem w Gliwicach z ochotą przyjmą nasze zaproszenie i do wspólnej zabawy, i do obejrzenia fantastycznych spektakli. Wstęp za darmo!” – zaprasza widzów Grzegorz Krawczyk, dyrektor Teatru.

Zapraszamy Młodych Widzów na spektakl gościnny Teatru Uszytego „Ananas”.

Spektakl nawiązuje do tradycji teatru jarmarcznego, gdzie opowieść przedstawiana była wprost z wozu, bądź budy jarmarcznej, a bohaterowie, czyli lalki, ukazywali się w małej przestrzeni okienka. Tu też podobnych sytuacji nie zabraknie, a wspomniany wóz stanie się niezwykłym wręcz wehikułem, który przeniesie widzów nie tylko w czasie, ale i przestrzeni geograficznej. Dynamiczna fabuła opowiadana wierszem, opatrzona muzyką etniczną z pewnością otworzy młodym widzom pole do wyobraźni. W spektaklu będzie można zobaczyć m.in. lalki z papieru autorstwa Roberta Poryzińskiego.

Bezpłatne wejściówki  na spektakl i animowane zabawy na Teatralnym Placu Zabaw będzie można zamówić od 28 czerwca,  telefonicznie lub mailowo :  723 740 003,  bow@teatr.gliwice.pl

SPRAWDŹ CAŁY PROGRAM TEATRALNEGO PLACU ZABAW