terminy

Do zobaczenia w kolejnych miesiącach

Pod kolor

  • spektakl dla dzieci w wieku 2+ / czas trwania: 40min.

„Pod kolor / Under colour” jest autorskim spektaklem dla dzieci, w którym eksperymentujemy z kolorem, kształtem, fakturą. Szukamy skojarzeń słownych, budując proste komunikaty i dialogi. Ożywiamy wszystkie formy, co stwarza nieograniczone pole do szalonej zabawy. To właśnie zabawa buduje narrację i dramaturgię spektaklu.

Naszą przestrzeń tworzy abstrakcyjna konstrukcja z poduszek – wielkie kolorowe łóżko, po którym można skakać, można wylegiwać się w nim, odkrywać i rozbudzać wyobraźnię do nowych przygód. Odkrywamy kolor za kolorem. Poduszkę za poduszką. Niczym w wielkim, miękkim laboratorium zabawy. A pod każdą poduszką jest sekret.

Nasz mobilny spektakl, którego struktura pozwala na przetwarzanie go w zależności od wieku widzów i granej przestrzeni będzie dostępny w dwóch wersjach językowych, polskiej i angielskiej.

Reżyser, Daniel Arbaczewski, który od lat podejmuje i tworzy w teatrze projekty i spektakle z pogranicza zabawy, sztuki, performensu, buduje razem ze swoimi małymi i dużymi widzami nowe kody językowe. Kody graficzne, teatralne, dźwiękowe. W naszej kolorowej zabawie sprawdzimy ile słów, dźwięków, gestów i …poduszek wystarczy, żeby się dogadać.

 

Scenariusz i reżyseria: Daniel Arbaczewski
Scenografia i kostiumy: Dariusz Panas
Obsada:  Iga Bancewicz* / Klaudia Cygoń- MajchrowskaAntonina Federowicz,/ Aleksandra Wojtysiak, Rafał Domagała* /Paweł Majchrowski.

 

Dodatkowe informacje:

Uwaga! Prosimy o kupowanie biletów dla dziecka i opiekuna.

premiera:  13 września 2020 r.
czas trwania: 40 minut

 


fot. Jeremi Astaszow