terminy

Tuwim dla dorosłych

  • Premiera: 3 stycznia 2020 r.

Teatralne spotkanie z Julianem Tuwimem, kojarzonym głównie z twórczością dla tej ciut młodszej widowni. Zanurzymy się w jego poetyckość pełną humoru, nonsensu, abstrakcji i kpiny skierowaną do widza dorosłego, gdzie każdy z nas będzie się mógł przejrzeć w krzywym zwierciadle, a przy okazji rzucić okiem na wykrzywioną i śmieszną gębę sąsiada. Unoszące się wszędzie opary absurdu pozwolą Wam na czysty i ożywczy śmiech a tym samym pełne oczyszczenie organizmu z emocjonalnych toksyn.
W ramach świątecznego odpoczynku, sylwestrowej zabawy i oczekiwania na to co nowe zapraszamy na rewiowo – kabaretowy spektakl „Tuwim dla dorosłych”.

Usłyszycie znane i kochane piosenki: „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Nasza jest noc”, „Pomarańcze i mandarynki”, i nieśmiertelny „Wiersz, w którym autor grzecznie, ale stanowczo uprasza liczne zastępy bliźnich, aby go w d…pocałowali” oraz zawsze śmieszne i aktualne skecze Juliana Tuwima, grane potem przez Kabaret Dudek.

▬▬

Teksty piosenek: Julian Tuwim
Scenariusz i reżyseria: Jerzy Jan Połoński
Kierownictwo muzyczne: Artur Guza
Scenografia i kostiumy: Monika „Ika” Wójcik
Choreografia: Michał Cyran

Obsada: Iga Bancewicz, Karolina Olga Burek, Tosia Federowicz, Milena Jabłońska, Aleksandra Maj, Dominika Majewska, Anna Moś, Rafał Domagała, Mariusz Galilejczyk, Cezary Jabłoński, Łukasz Kucharzewski, Maciej Piasny, Krzysztof Prałat, Błażej Wójcik

👁‍🗨
czas trwania:
widownia została podzielona na strefy cenowe (część widowni – stoliki)

Bilety na spektakl „Tuwim dla dorosłych” kosztują: stoliki 65 zł (60 zł ulgowy), parter 50 zł (45 zł ulgowy), balkon 40 zł (35 zł ulgowy). Na premierę tego spektaklu odpowiednio 100 zł, 70 zł, 50 zł.