terminy

Do zobaczenia w kolejnych miesiącach

Wieczór kawalerski

  • Spektakl dla widzów 16+ / czas trwania: 130 min., 1 przerwa

Jest burzliwy poranek po wieczorze kawalerskim. Przyszły pan młody  budzi się w apartamencie dla nowożeńców u boku pięknej, nieznanej kobiety. Za chwilę ma przybyć panna młoda… Jak uratować sytuację!?

Pełna nieoczekiwanych zbiegów okoliczności, rozgrywająca się w zawrotnym tempie błyskotliwa komedia pomyłek. Iskrząca dowcipem i ciętymi dialogami współczesna farsa. Doskonała zabawa nawiązująca do klimatu znanego z filmu „Cztery wesela i pogrzeb”. Tyle że bez pogrzebu! Tematem przewodnim — miłość!

Tytuł oryginału: „Perfect Wedding”

Tekst: Robin Hawdon

Przekład: Elżbieta Woźniak

Reżyseria: Giovanny Castellanos

Scenografia: Wojciech Stefaniak

Kostiumy: Wanda Kowalska

Muzyka: Marcin Rumiński

Ruch sceniczny: Marlena Bełdzikowska, Witold Jurewicz

Obsada:

Karolina Olga Burek (Rachel, panna młoda);  Aleksandra Maj (Daphne, matka panny młodej); Dominika Majewska / /Aleksandra Gałczyńska (Judy, dziewczyna); Małgorzata Pauka*/Aleksandra Wojtysiak (Julie, pokojówka); Mariusz Galilejczyk (Bill, pan młody); Maciej Piasny /Michał Wolny *(Tom, drużba); Krzysztof Prałat* /Łukasz Kucharzewski* (Dupont, kierownik hotelu)

*gościnnie


Informacje dodatkowe:

Czas trwania: 130 min., 1 przerwa

♿ informacje dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich:

Teatr wyposażony jest w udogodnienia umożliwiające poruszanie się na wózku inwalidzkim po terenie holu kasowego, foyer oraz widowni Dużej Sceny. Do holu kasowego można dostać się bezpośrednio z chodnika. Do foyer głównego prowadzą szerokie drzwi, które przed spektaklem są zawsze otwarte. Widownia Dużej Sceny znajduje się na parterze Teatru. Wjazd wózkiem odbywa się przez lewą część widowni. Na parterze znajduje się szatnia oraz  toaleta dla osób niepełnosprawnych. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania w sprawie rezerwacji odpowiednich miejsc. Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widzów lub kasą biletową.

RECENZJE
Kac Gliwice, Tomasz Kisiel, Studenckie Studio Radiowe EGIDA (przeczytaj recenzję)
O krok przed, Kamil Bujny, Teatr dla Wszystkich (przeczytaj recenzję)

Fot. Michał Ramus