Aktualności

Zdjęcie z czytania performatywnego sztuki Diabelskie figle w Teatrze Miejskim w Gliwicach. Na zdjęciu profilem Łukasz Kucharzewski w roli świętego Mikołaja. Zdjęcie portretowe.

Diabelskie Figle

Pierwszego dnia Świąt zabieramy Was  w anielsko – diabelską podróż w poszukiwaniu zaginionej Pierwszej Gwiazdki. Bo co to za święta bez Gwiazdki?  Tylko dla odważnych. I tych z poczuciem humoru.

Grudniowa uczta teatralna. Na zdjęciu, na pustej widowni Teatru Miejskiego w Gliwicach siedzi samotny aktor, Błażej Wójcik. Ubrany jest w elegancki jasny garnitur. Zdjęcie Jeremi Astaszow

Grudniowa uczta teatralna

W trosce o Wasz komfort psychiczny i pogłębiający się głód teatru,  postanowiliśmy w grudniu zaserwować Wam obfitą teatralną ucztę.

Zdjęcie ze spektaklu "Białoruś obrażona" Andreia Kureichika, w reż. Jerzego Jana Połońskiego w Teatrze Miejskim w Gliwicach. Na zdjęciu aktorka (Antonina Federowicz) w brudnej zakrwawionej sukience, oparta o chropowatą ścianę. Ma długie włosy i rozmazany makijaż.

PREMIERA: Białoruś obrażona

Dziś premiera! Bez biletów, bez logowania. I bardzo na serio. Polsko – białoruska premiera sztuki  Andreia Kureichika. Reżyserem internetowago spektaklu jest Jerzy Jan Połoński. Oglądaj z nami.

Bilet Podarunkowy do Teatru Miejskiego w Gliwicach. Najlepszy prezent na święta.

Bilet podarunkowy

Bądź kreatywny. Zamiast nietrafionych prezentów pod choinkę podaruj kawałek Teatru.