Aktualności

Józek_fot Patrycja Wróbel

REPERTUAR NA KWIECIEŃ

Gramy w zielone! W kwietniu w ramach WIOSENNEGO MARATONU PREMIER bilety na spektakle: „O Józku, który grał bigbit” i „Psie serce” w cenach 24zł/29zł. Dla dzieci „Niezwykły lot pilota Pirxa” na zamienionej w statek kosmiczny Małej Scenie. Na Scenie Bajka koncert „Piosenka aktorska……i inne demony” –

Teatr Miejski w Gliwicach

BUŁHAKOW W REPERTUARZE JUŻ OD KWIETNIA

W kwietniu zapraszamy na premierę spektaklu według znakomitego tekstu Michała Bułhakowa, autora „Mistrza i Małgorzaty” w reżyserii Krzysztofa Rekowskiego. Powstały w latach 20 ubiegłego wieku tekst „Psiego serca” zaskakująco współcześnie brzmi w dzisiejszych czasach.

WIOSENNY MARATON PREMIER – OD DZIŚ

W najbliższy weekend nasi aktorzy oderwą się od prac przy spektaklach premierowych i poświęcą czas „Domowi Spokojnej Młodości”. Rozpoczynamy Wiosenny Maraton Premier, podczas którego będziecie mogli zobaczyć trzy pierwsze spektakle premierowe dla widzów dorosłych kupując bilety w specjalnej cenie 29 zł za bilet normalny i 24 zł za bilet ulgowy.

Teatr Miejski w Gliwicach_Andrzej Ibek zaprasza

Andrzej Ibek zaprasza na spektakl o bigbicie

Scenariusz spektaklu „O Józku, który grał bigbit” powstał, w dużej mierze, w oparciu o wspomnienia muzyków, którzy wchodzili w skład grupy Czerwono Czarni. Autorka tekstu i reżyserka spektaklu Alina Moś – Kerger zbierając materiały przywołała lata 60. ze wspomnień artystów tworzących złotą erę polskiego bigbitu.

Teatr Miejski w Gliwicach_DSM_fot_Darek Trześniowski

REPERTUAR NA MARZEC

DLA DOROSŁYCH: „Dom Spokojnej Młodości” w reż. Łukasza Czuja, spektakl muzyczny z piosenkami m.in. Kultu, T.Love, Yugotonu, „O Józku, który grał big-beat”, w reż. Aliny Moś – Kerger, podróż w lata 60. śladami Karin Stanek, Kasi Sobczyk i Czerwono Czarnych.

Strona 1 z 712345...Ostatnia »