Tu sztuka – rodzinne warsztaty artystyczne

Zapraszamy na rodzinne spotkania ze sztuką dla maluszków (6 miesięcy – 2 lata), przedszkolaków (3-5 lat) i starszaków (5-10lat).

TU SZTUKA MALUCHA to zajęcia dla najmłodszych dzieci (6m – 2 lata) i bliskich im dorosłych. Na zajęciach spotkacie się ze sztuką poprzez zabawę obrazem, dźwiękiem i ruchem w oparciu o metody E.E.Gordona i Weroniki Sherborne.

Na zajęcia zapraszamy w poniedziałki 29 kwietnia, 13 maja, 27 maja, 3 czerwca i 17 czerwca o godz. 10:00 na Scenie Mikro. W każdym z terminów realizowany będzie inny temat zajęć. W zajęciach dziecko uczestniczy razem z opiekunem. Zajęcia trwają 1 godzinę. Ilość miejsc ograniczona!

Bilet: 40zł za 2 osoby (dziecko+opiekun)

Scena znajduje się na II piętrze. Istnieje możliwość pozostawienia wózków na parterze budynku. Obok Sceny Mikro znajduje się szatnia oraz łazienka z przewijakiem.

KUP BILET

TU SZTUKA to warsztaty rodzinne o sztuce dla dzieci w wieku 3-10 lat. Podczas zajęć poznacie dzieła sztuki, życiorysy wspaniałych artystów i przekonacie się, że każdy z Was może tworzyć coś wielkiego.

Na zajęcia dla grupy wiekowej 5-10 lat zapraszamy w soboty 27 kwietnia, 25 maja i 15 czerwca o godz. 10:00 na Scenie Mikro.

Na zajęcia dla grupy wiekowej 3-5 lat zapraszamy w soboty 27 kwietnia, 25 maja i 15 czerwca o godz. 11:15 na Scenie Mikro.

W każdym z terminów realizowany będzie inny temat zajęć. W zajęciach dziecko uczestniczy razem z opiekunem. Zajęcia trwają 1 godzinę. Ilość miejsc ograniczona!

Bilet: 40zł za 2 osoby (dziecko+opiekun)

KUP BILET

Zajęcia prowadzą edukatorki Tu Czytamy

fot. karolaga.com

Kiedy gramy

Organizatorzy / Partnerzy / Patroni

Teatr Miejski w Gliwicach